za 01/09/2018 16u00  Cultuur Cocktail CCHA
za 08/09/2018 14u00  Verlengde zittijd
do 18/10/2018 20u00 Optie Goethe concert UCLL
di 23/10/2018   Haloween Zonhoven (Wouter Vandervoort en Eveline Leen)
woe 24/10/2018   Haloween Zonhoven (Wouter Vandervoort en Eveline Leen)
do 25/10/2018 18u30 Leerlingenconcert zang (Beata Wojtczak)
vrij 26/10/2018 18u30 Leerlingenconcert piano (Marc Caluwaerts)
do 15/11/2018 18u30 Leerlingenconcert Gitaar en BP (Koen Haspeslagh)
za 17/11/2018 13u00 Limburgse Fluitdag
woe 21/11/2018 18u30 Leerlingenconcert slagwerk(Luc Goos)
do 22/11/2018 Repetitie (Eveline Leen)
vrij 23/11/2018 18u30 Klasconcert Klarinet (Véronique Meyers)
zo 25/11/2018 14u00 Bekoorlijk - Hasseltse korenhappening
do 29/11/2018 18u30 Leerlingenvoordracht - Zonhoven
vrij 30/11/2018 Concert Debussy - Muziekwinkel Bol & Orchestra
za 01/12/2018   Debussy project
ma 03/12/2018 20u00 Jazz ensemble concert - De Ploeg
do 06/12/2018 18u30 Leerlingenconcert Dwarsfluit (Johan Bols)
ma 17/12/2018 Generale repetitie kerstconcert (Eveline Leen)
woe 19/12/2018   Kerstconcert (Eveline Leen)
vrij 21/12/2018 Cafetaria: Music for Life (Luc, Carine, Katelijne)
do 17/01/2019 Leerlingenconcert Saxofoon (Suzy Vanderheiden)
ma 21/01/2019 Leerlingenconcert Gitaar (Greet Gevers)
do 24/01/2019 Leerlingenconcert Gitaar (Veerle Everaerts)
vrij 25/01/2019 Leerlingenconcert Piano (Ellen Geubbelmans)
zo 27/01/2019 11u00 Nieuwjaarsaperitiefconcert
do 31/01/2019 Leerlingenconcert piano (Stefan Meylaers)
vrij 01/02/2019 Leerlingenconcert Piano (Ellen Geubbelmans)
ma 11/02/2019 18u30 Leerlingenconcert Gitaar (Veerle Everaerts)
di 12/02/2019 20u00 Jazz ensemble concert - De Ploeg
ma 18/02/2019 18u30 Leerlingenconcert Slagwerk (Steven en Werner)
woe 20/02/2019 18u30 Leerlingenconcert Saxofoon (Martine Stevens)
vrij 22/02/2019 18u30 Leerlingenconcert Slagwerk (Luc Goos)
ma 25/02/2019 18u30 Leerlingenconcert Dwarsfluit (Johan Bols)
di 26/02/2019 18u30 De 4e Avond (toonmomenten Theater graad 4) - Toneelstudio
woe 27/02/2019 18u30 Mise-en-scène (toonmomenten Theater graad 2+3) - Auditorium
do 28/02/2019 19u00 Bühne (toonmomenten Theater groep Volwassenen) - Toneelstudio
ma 11/03/2019 18u30 Leerlingenconcert Gitaar (Bart Aerts)
do 14/03/2019 18u30 Leerlingenconcert Koper en groepsmusiceren (Georges Moreau)
zo 17/03/2019 Blokfluitdag
ma 18/03/2019 18u30 Leerlingenconcert Gitaar (Isabel Peeters)
di 19/03/2019 18u30 Leerlingenconcert Viool (Lieve Driessen)
woe 20/03/2019 18u30 Leerlingenconcert Piano (Petra De Jonghe en Marc Caluwaerts)
do 21/03/2019 SCMWD’s Got Talent
vrij 22/03/2019 18u30 Leerlingenconcert Klarinet (Véronique Meyers)
ma 25/03/2019 18u30 Leerlingenconcert Piano (Geert Crèvecoeur)
woe 27/03/2019 18u30 Leerlingenconcert Piano (Tine Meuris)
do 28/03/2019 18u30 Leerlingenconcert Gitaar en BP (Koen Haspeslagh)
vrij 29/03/2019 18u30 Leerlingenconcert Piano (Ellen Geubbelmans)
zo 31/03/2019   Optie Pianodays
woe 03/04/2019 20u00 Jazz ensemble concert - De Ploeg
di 23/04/2019 18u30 Leerlingenconcert Gitaar (Greet Gevers)
woe 24/04/2019 18u30 Leerlingenconcert Zang (Beata Wojtczak)
do 25/04/2019 18u30 Leerlingenconcert Saxofoon (Martine Stevens)
vrij 26/04/2019 18u30 Leerlingenconcert Gitaar (Greet Gevers)
ma 29/04/2019 18u30 Leerlingenconcert Dwarsfluit (Johan Bols)
di 30/04/2019 In C | Terry Riley, CCHA ism Conservatorium
vrij 03/05/2019 19u30 Laatste loodjesconcert (optie 1)
vrij 03/05/2019 Leerlingenconcert klas Carine Rinkes en Katelijne Olaerts (op locatie)
za 04/05/2019 14u00 Laatste loodjesconcert (optie 2)
woe 19/06/2019 Opendeurdag Zonhoven + proclamatie graad 2 Zonhoven
zo 23/06/2019 11u00 Proclamatie graad 4
ma 24/06/2019 19u00 Proclamatie graad 2
di 25/06/2019 19u00 Proclamatie Alken
do 27/06/2019 19u00 Proclamatie graad 3

Account