Open les week instrumentklassen

MUZIEK

Amv   zie uurrooster website

Hasselt instrumentlessen

blokfluit           ma       18:00-20:00                                        lokaal 305       Carine Rinkes

                        vrij       16:00-17:00 | 18:00-19:00                 lokaal 305       Carine Rinkes

                        zat       11:00-12:00                                        lokaal 305       Carine Rinkes

cello                ma       16:00-20:00                                        lokaal 204       Rudy Froyen

                        di         13:00-16:00 | 17:00-19:00                 lokaal 204       Rudy Froyen

                        woe     13:00-16:00 | 17:00-19:00                 lokaal 204       Rudy Froyen

cello/contrabas woe   15:00-17:00                                        lokaal 304       Jan Baerts

dwarsfluit        ma       16:00-22:00                                        lokaal 303       Johan Bols

                        woe     12:00-16:00 | 17:00-21:00                 lokaal 303       Johan Bols

                        vrij       18:30-19:30                                        lokaal 303       Peter Canniere

gitaar               ma       16:00-21:00                                        lokaal 208       Bart Aerts

                        ma       16:00-18:00 | 19:00-21:00                 lokaal 206       Veerle Everaerts

                        ma       17:00-18:00 | 21:00-22:00                 lokaal 202       Koen Haspeslagh

                        din       15:45-22:00                                        lokaal 206       Greet Gevers

                        din       18:00-19:00 | 21:00-22:00                 lokaal 202       Koen Haspeslagh

                        woe     14:00-16:00                                        lokaal 202       Isabel Peeters

                        woe     17:00-18:00                                        lokaal 202       Koen Haspeslagh

                        woe     14:00-17:00                                        lokaal 206       Veerle Everaerts

                        woe     19:30-21:30                                        lokaal 206       Greet Gevers

                        don      16:00-19:00                                        lokaal 202       Isabel Peeters

                        don      16:30-17:30 | 18:30-19:30                 lokaal 306       Koen Haspeslagh

                        vrij       16:00-19:00                                        lokaal 206       Veerle Everaerts

                        zat       9:00-13:00   | 14:00-17:00                 lokaal 208       Bart Aerts

                        zat       9:00-12:00                                          lokaal 206       Veerle Everaerts

                        zat       9:00-14:00                                          lokaal 202       Isabel Peeters

                        zat       10:00-11:00                                        lokaal 210       Koen Haspeslagh

harp                ma       16:00-17:00 | 18:00-21:00                 lokaal 110       Hannah van den Borne

di         16:00-21:00                                        lokaal 110       Hannah van den Borne

                        woe     17:00-20:00                                        lokaal 110       Hannah van den Borne

vrij       18:30-20:30                                        lokaal 110       Hannah van den Borne

hobo                ma       15:00-22:00                                        lokaal  311      Kurt Theunissen

hoorn              zie koper

klarinet            woe     12:30-16:30 | 17:00-21u00                lokaal 309       Véronique Meyers

klavecimbel    ma       18:00-20:00                                        lokaal 301       Katelijne Olaerts

                        vrij       16:00-17:00 | 18:00-19:00                 lokaal 301       Katelijne Olaerts

koper              ma       16:00-19:00                                        lokaal 304       Rob Cuppens (trombone)

                        woe     13:00-17:00 | 17:30- 19:30                lokaal 311       Kristien Schoofs (hoorn)

                        woe     17:30-20:30                                        lokaal 213       Georges Moreau (tuba)

                        woe     17:00-21:00                                        lokaal 301       Rob Cuppens a.i.

                                                                                                                      Gunther Kerkhofs (trompet)

                        zat       8:30-11:30                                          lokaal 311       Filip Zegers a.i.

                                                                                                                      Gunther Kerkhofs (trompet)

orgel                woe     18:30-19:30                                        lokaal 308       Johan Hermans

                        do        17:00-18:00 | 19:00-20:00                 lokaal 308       Johan Hermans

                        di         18:00-19:00                                        lokaal 308       Joost Termont

                        woe     14:30-15:30                                        lokaal 308       Joost Termont

                        do        17:00-19:00                                        lokaal 308       Joost Termont

                        vrij       19:30-20:30                                        lokaal 308       Joost Termont

                        zat       09:00-10:00                                        lokaal 308       Joost Termont

piano               ma       14:00-19:00                                        lokaal 203       Eveline Leen

ma       15:00-16:00 | 17:00-18:00                 lokaal 209       Marc  Caluwaerts

ma       16:00-20:00                                        lokaal 205       Geert Crèvecoeur

                        ma       17:00-19:00                                        lokaal 211       Petra  De Jonge

                        di         15:30-16:30 | 17:00-19:00                 lokaal 209       Marc  Caluwaerts

                        di         16:00-20:00                                        lokaal 211       Petra De Jonge

                        di         16:00-20:00                                        lokaal 205       Franco Di Nitto

                        di         17:00-17:30                                        lokaal 203       Ellen Geubbelmans

                        di         16:00-21:00                                        lokaal 201       Stefan Meylaers

                        woe     12:30-18:00                                        lokaal 209       Marc  Caluwaerts

woe     13:00-17:00 | 18:00-21:00                 lokaal 201       Christel Vermeirsch              

                        woe     13:30-17:30                                        lokaal 205       Geert Crèvecoeur

                        woe     13:30-16:30                                        lokaal 211       Petra  De Jonge

                        woe     12:30-13:30 | 14:30-18:45                 lokaal 203       Ellen Geubbelmans

                        woe     19:30-20:30                                        lokaal 207       Tine Meuris

                        woe     18:00-21:00                                        lokaal 203       Eveline Leen

                        do        16:00-18:00 | 19:00-20:00                 lokaal 211       Petra  De Jonge

                        do        16:00-21:00                                        lokaal 205       Stefan Meylaers

                        do        17:00-20:00                                        lokaal 207       Erik Pirotte

                        do        17:30-20:30                                        lokaal 203       Ellen Geubbelmans

                        do        16:00-21:00                                        lokaal 209       Marc Caluwaerts

                        do        14:00-17:00                                        lokaal 203       Christel Vermeirsch

                        vrij       13:30-15:30 | 16:00-21:00                 lokaal 203       Christel Vermeirsch

                        vrij       15:30-17:30 | 18:00-21:00                 lokaal 209       Marc  Caluwaerts

vrij       15:00-21:00                                        lokaal 205       Franco Di Nitto

                        vrij       16:00-17:00 | 18:00-20:00                 lokaal 211       Petra  De Jonge

                        vrij       20:00-21:00                                        lokaal 211       Stefan Meylaers

                        zat       9:00-12:00                                          lokaal 211       Petra  De Jonge

zat       9:00-11:00   | 12:00-14:00                 lokaal 203       Ellen Geubbelmans

                        zat       9:00-14:00                                          lokaal 205       Christel Vermeirsch

zat       9:00-12:30   | 13:30-16:30                 lokaal 209       Marc  Caluwaerts

saxofoon         di         16:00-21:00                                        lokaal 303       Martine Stevens

                        woe     18:00-21:00                                        lokaal 303       Martine Stevens

                        do        16:00-20:00                                        lokaal 309       Suzy Vanderheiden

                        zat       8:30-12:30  | 13:00-17:00                 lokaal 309       Stefaan Daems

slagwerk         ma       16:15-20:15                                        lokaal 007       Steven Dielkens

                        ma       17:00-21:00                                        lokaal 008       Werner Theunissen

                        di         17:00-21:00                                        lokaal 008       Werner Theunissen

                        woe     14:00-15:00 | 16:00-17:00                 lokaal 007       Luc Goos

                        woe     18:00-20:00                                        lokaal 007       Luc Goos

do        18:30-20:30                                        lokaal 008       Werner Theunissen

                        vrij       17:00-19:00                                        lokaal 007       Luc Goos

                        zat       9:00-10:00                                         lokaal 007       Luc Goos

                        zat       9:00-12:00  | 15:00-17:00                 lokaal 008       Werner Theunissen

trompet           zie koper

trombone        zie koper

tuba                 zie koper

viool                ma       16:00-19:00 | 20:00-21:00                 lokaal 210       Hans De Vos

                        di         16:00-19:30 | 20:30-21:30                 lokaal 210       Lieve Driessen

                        di         16:00-21:00                                        lokaal 208       Hans De Vos

                        woe     12:00-13:00 | 14:00-17:00                 lokaal 208       Hans De Vos

                        woe     13:30-21:00                                        lokaal 210       Lieve Driessen

                        vrij       15:30-17:30                                        lokaal 210       Lieve Driessen

                        vrij       19:30-20:30                                        auditorium       Lieve Driessen

zang                ma       13:00-16:00 | 20:30-21:00                 lokaal 302       Robert Luts

                        di         16:00-18:00                                        lokaal 302       Robert Luts

                        woe     14:00-17:15 | 19:15-20:15                 lokaal 302       Robert Luts

woe     15:30-20:30                                        lokaal 108       Beata Wojtczak

                        do        15:30- 21:30                                       lokaal 108       Beata Wojtczak

                        zat       9:00-11:00  | 12:00-13:00                 lokaal 302       Robert Luts

Alken instrumentlessen - talentenhuis

dwarsfluit        do        18:30-20:30                                        lokaal 1           Peter Canniere

gitaar               di         16:00-20:00                                        lokaal 3           Veerle Everaerts

                        do        16:00-19:00                                        lokaal 3           Veerle Everaerts

piano               woe     16:45-18:45                                        lokaal 3           Tine Meuris

vrij       15:30-19:30                                        lokaal 3           Ellen Geubbelmans

slagwerk         di         16:00-18:00                                        de molen         Steven Dielkens

viool                woe     18:00-19:00                                        lokaal 2           Hans De Vos

Zonhoven instrumentlessen - SJB

cello                woe     18:30-20:00                                        lokaal              Jan Baerts

dwarsfluit        do        16:00-21:00                                        lokaal              Johan Bols

                        vrij       16:00-18:00                                        lokaal 1.24      Peter Canniere

gitaar               ma       16:00-20:00                                        lokaal 1.27      Isabel Peeters

ma       17:30-20:30                                        lokaal 1.23      Greet Gevers            

di         16:00-21:00                                        lokaal 1.26      Bart Aerts

di         16:00-20:00                                        lokaal 1.23      Isabel Peeters

woe     12:15-17:15                                        lokaal 1.23      Greet Gevers

woe     16:30-20:30                                        lokaal 1.25      Isabel Peeters

do        16:00-21:00                                                               Bart Aerts

harp                do        15:30-19:30                                        gc tentakel     Hannah van den Borne

klarinet            vrij       16:00-20:00                                        lokaal 1.25      Véronique Meyers

piano               ma       16:45-18:45                                        lokaal 0.13      Wouter Vandevoort

di         16:00-21:00                                        lokaal 0.13      Eveline Leen

di         16:00-18:00 | 19:00-21:00                 lokaal 0.13      Wouter Vandevoort

woe     12:15-16:30                                        gemeentehuis Wouter Vandevoort

                        woe     13:00-17:00                                        lokaal 0.13      Eveline Leen

                        woe     16:30-19:30                                        lokaal 0.13      Wouter Vandevoort

do        16:00-18:00                                        gemeentehuis Franco Di Nitto

do        15:45-16:45 | 17:45-18:45                 lokaal 0.13      Wouter Vandevoort

vrij       16:30-19:30                                        lokaal 0.12      Stefan Meylaers

zat       8:30-12:30                                          lokaal 0.12      Stefan Meylaers

saxofoon         ma       16:00-21:00                                        lokaal 1.26      Martine Stevens

                        di         15:45-19:45                                        lokaal 1.27      Suzy Vanderheiden

                        woe     13:00-17:00                                        lokaal 1.26      Martine Stevens

slagwerk         woe     12:45-15:45 | 17:00-20:00                 gc tentakel     Steven Dielkens

                        do        15:15-19:15 | 20:30-22:30                 gc tentakel     Ken Theunissen

                        zat       16:00-18:00                                        gc tentakel     Ken Theunissen

viool                ma       16:00-21:00                                        lokaal 1.24      Lieve Driessen

zang                di         16:00-21:00                                        lokaal 0.11      Beata Wojtczak

Account